Kidega.com Hakkında Düşüncelerim
Tanıtım // 06 Temmuz 2018

Kidega.com Hakkında Düşüncelerim

Herkese merhabalar,

Bu yazımda Enpara kampanyası(30TL’ye 15TL iade) aracılığıyla tanıştığım Kidega sitesinden bahsedeceğim.

Kidega.com üzerinden alışveriş yapmadan önce birçok internet sitesi üzerinden alışveriş deneyimim oldu. Sorun yaşadıklarım da oldu, çok az sorun yaşadıklarım da.

Merak edenler için Kidega.com üzerinden yaptığım alışveriş sürecimden olumlu/olumsuz bahsetmek istiyorum.

3 kitap siparişi verdim ve siparişi vermeden önce özellikle kargoya veriliş tarihlerine dikkat ettim. 3 kitap içinde de 1 günde kargo yazmasına rağmen maalesef bir gün sonra kargoya verilmedi. Bu kullanıcı deneyimi açısından olumsuzdu.

Süreç:
Sipariş tarihi: 03-07-2018 12:22
Kargoya veriliş: 05-07-2018
Teslim alış: 06-07-2018

Gelen karton kutu arasına kitaplar yerleştirilmiş fakat keşke kitapların zarar görmemesi için kitaplar Air box arasına koyulsaydı.

Bunun dışında benim en önem verdiğim şeylerden biri; verdiğim siparişlerin kargo görevlileri tarafından okunamıyor olması. Bunun nesi önemli diyebilirsiniz ama benim hangi kitapları okuduğumu kargo görevlisinin bilmesine-görmesine gerek yok. Genelde alışveriş sitelerine buna dikkat etmezler. Karton kutu üzerine sipariş kağıdını yapıştırırlar. Kidega’da böyle bir şey söz konusu değildi. Kağıt vardı ama gizleyerek göndermişler. Bu benim hoşuma gitti. Bu sayede gönlümü kazandılar diyebilirim. 🙂

Kidega Karton Kutu Arka

Kidega Karton Kutu Arka

Gönderilen karton kutunun arkasındaki yazı da diğer alışveriş sitelerinde görmediğimiz bir şeydi doğrusu. Benim hoşuma gitti.

Kidega Not

Kidega Not

Sipariş verirken not kısmına “Kendime hediye :)” yazmıştım. Bu hediye notu kartını da göndermişler sağolsunlar. Kendi kendimi mutlu ettim. ^,^

Kidega Mektup ve Hediye

Kidega Mektup ve Hediye

Gönderdikleri mektup ve hediyeyi de çok beğendim. Buradan Kidega ekibine teşekkürlerimi iletiyorum.
Ben genel anlamda memnun kaldım. Sizlere de tavsiye ederim.

Veee yazımın sonuna geldim.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…
Kendinize iyi bakın.

Etiketler: , ,