Patika Cafe
Tanıtım // 18 Haziran 2018

Patika Cafe

2010 yılından bu yana Eryaman 5. Etap’ta hizmet veren Patika Cafe Bistro; 2016 yazında yenilenen işletmeci ve yönetimi, konsepti, zengin menüsü, farklı sunumları, birbirinden özel içecekleri ve profesyonel hizmet anlayışıyla Ankara’da ve özellikle Eryaman’da öne çıkan mekanların başında gelmektedir.

Neden Patika Cafe?

Hayat koşuşturmacalarla doludur… Yeri gelir sokağa çıkarsınız, gezip dolaşırsınız. Yeri gelir, işlerinizi halletmek için, oradan oraya koşturursunuz. Hayatın tüm bu yoğunluğu arasında bir fırsat bulup; sevdiğinizle, arkadaşınızla, ailenizle ya da tek başınıza biraz kafa dinleyip, keyfinize bakmak istersiniz… Haber alıp vermeyi, müjde verip almayı, aşkları, dargınlıkları, barışmaları, memleket meselelerini, sağlığı, geçmişi, bugünü, geleceği konuşmak ister canınız. Karşınızdaki kim olursa olsun içten bir sohbet mutluluğun sırrıdır. Bize düşen de bu sohbetleri lezzetle, keyifle buluşturmak, size evinizin sıcaklığını hissettirmektir. Patika Cafe Bistro’da Hafta içi ve hafta sonu her gün 08:30 – 13:00 arası zengin kahvaltı keyfinizi, Cihan Usta ve ekibinin gurme lezzetleriyle yapabilirsiniz.

Cuma ve Cumartesi akşamları canlı müzik ekibimizin harika sesinden, en nostaljik melodilerden, dillere en son düşen harika müziklere kadar geniş bir repertuar eşliğinde ama her zaman sakin, rahat ve huzurlu ortamımızda çok keyifli zaman geçirebilirsiniz.. Tabi bu keyifli zamanınıza menümüzden seçeceğiniz herhangi bir çeşit nargile de eşlik edebilir. Tüm bunların yanında; toplantı, doğum günü ve özel gün kutlamalarınızda da profesyonel ekibimizle sizlerin yanındayız. Ligtv yayını ile maç keyfini de unutmadık. Yenilenen halı sahamızla kaliteli futbol maçları için harika bir zemine ortam hazırladık. En iyi hizmeti sunabilmek için sizleri her zaman Patika Cafe Bistro ‘ya bekliyoruz.

NOT: Bu yazı tanıtım yazısıdır.